Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 32,444
 
Pjer Thomas
20-08-2019 22:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
14 256
 
edlin
20-08-2019 14:31
nga par Shko tek postimi i fundit
43 895
 
Duaje Siveten
20-08-2019 13:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 28
 
edlin
19-08-2019 17:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
45 722
 
drague
19-08-2019 08:41
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 416
 
Angel69
18-08-2019 18:52
nga par Shko tek postimi i fundit
61 4,258
 
Onyx
- - -
 
par
16-08-2019 09:44
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
42 3,326
 
Gi de Masha
14-08-2019 19:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
14 354
 
Ragnar
14-08-2019 09:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
156 4,519
 
par
- - -
 
King Bardhyl
13-08-2019 08:55
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
38 734
 
King Bardhyl
07-08-2019 16:53
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 147
 
doganieri
04-08-2019 21:36
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
301 5,078
 
cool_shqype
02-08-2019 17:29
nga par Shko tek postimi i fundit
119 10,863
 
doganieri
01-08-2019 19:32
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
11 236
 
Onyx
27-07-2019 15:09
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
308 6,172
 
Gi de Masha
25-07-2019 19:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 211
 
Onyx
15-07-2019 15:46
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
33 962
 
Ragnar
14-07-2019 12:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 150
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1113 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur