Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
14-08-2019 18:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
196 8,590
 
par
21-08-2019 03:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
846 15,632
 
Zana
21-08-2019 02:03
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
882 11,754
 
Performer
21-08-2019 00:32
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
333 2,779
 
Si Bora
20-08-2019 23:56
nga Performer Shko tek postimi i fundit
720 16,828
 
Juliana
20-08-2019 19:19
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
394 25,309
 
Akrepi
20-08-2019 18:58
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
21 280
 
The ICEman
20-08-2019 14:13
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
893 9,857
 
Gi de Masha
20-08-2019 09:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 88
 
Akrepi
20-08-2019 09:08
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
986 27,848
 
Gi de Masha
20-08-2019 08:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 1,478
 
Gi de Masha
19-08-2019 19:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
141 3,288
 
Leaf
19-08-2019 19:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
27 970
 
e panjohura
19-08-2019 17:55
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,002 18,465
 
Rexhina
18-08-2019 19:41
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
55 516
 
Onyx
18-08-2019 15:00
nga Venom Shko tek postimi i fundit
607 22,362
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
18-08-2019 08:36
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
848 28,091
 
Rexhina
16-08-2019 03:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
381 33,040
 
Gi de Masha
15-08-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
86 8,111
 
Gi de Masha
14-08-2019 23:27
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
20 1,270
 
Performer
13-08-2019 23:08
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,003 8,348
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 733 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur