Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
10-11-2019 18:17
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 14,865
 
Akrepi
13-11-2019 11:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
968 14,981
 
Onyx
13-11-2019 11:17
nga Eden Shko tek postimi i fundit
121 1,474
 
Performer
13-11-2019 06:40
nga Alivia Shko tek postimi i fundit
557 13,023
 
Gi de Masha
12-11-2019 22:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
346 9,902
 
doganieri
12-11-2019 21:44
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
75 1,757
 
Akrepi
12-11-2019 17:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
47 953
 
Gi de Masha
12-11-2019 17:20
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
889 74,736
 
Gi de Masha
12-11-2019 16:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
165 4,925
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
12-11-2019 15:41
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
937 31,759
 
Akrepi
12-11-2019 12:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
401 7,504
 
Beaute
12-11-2019 11:59
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
833 12,802
 
Eden
11-11-2019 22:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
232 4,399
 
Rexhina
11-11-2019 18:54
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
62 904
 
Onyx
11-11-2019 16:50
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 135
 
Onyx
11-11-2019 15:59
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
62 3,504
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
10-11-2019 20:51
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
222 2,579
 
Onyx
10-11-2019 20:10
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
89 4,476
 
Onyx
10-11-2019 19:27
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
833 27,749
 
Lea
09-11-2019 19:14
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
735 22,071
 
Venom
09-11-2019 15:34
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
920 21,640
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 760 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur