Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,272
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,202
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,086
 
doganieri
19-07-2019 20:34
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
38 703
 
Duaje Siveten
17-07-2019 22:13
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
1 98
 
Mandi
16-07-2019 15:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 124
 
Kastrioti1443
11-07-2019 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 390
 
Fshatari
05-07-2019 13:36
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 220
 
Onyx
05-07-2019 09:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 135
 
Mandi
03-07-2019 14:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
5 221
 
cool_shqype
01-07-2019 23:02
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 196
 
Fshatari
01-07-2019 21:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
22 620
 
Fshatari
30-06-2019 22:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 522
 
Kastrioti1443
30-06-2019 00:01
nga Zana Shko tek postimi i fundit
37 676
 
Pirati
24-06-2019 23:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
149 3,171
 
ana_gend
23-06-2019 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 579
 
Kastrioti1443
20-06-2019 13:07
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 420
 
Fshatari
18-06-2019 16:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 535
 
Kastrioti1443
17-06-2019 16:46
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
11 523
 
The ICEman
16-06-2019 10:04
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
3 436
 
juke
15-06-2019 05:50
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 346
 
Mandi
14-06-2019 15:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 1,319
 
cool_shqype
12-06-2019 23:22
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 479
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 988 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur