Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sportet amatoriale Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sportet amatoriale
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
9 165

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sportet amatoriale Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ana_gend
12-06-2019 12:00
nga Viking Shko tek postimi i fundit
301 38,737
 
Viking
04-06-2019 18:05
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 3,598
 
Onyx
07-05-2019 00:28
nga Adea Shko tek postimi i fundit
18 1,098
 
Gon!
23-01-2019 13:40
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
11 1,070
 
Fshatari
28-11-2018 13:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 1,092
 
Rex
30-09-2018 16:35
nga Rex Shko tek postimi i fundit
12 7,356
 
Mandi
09-04-2017 23:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,561
 
Ragnar
06-04-2017 09:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
82 35,755
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. Skydive
25-01-2017 04:55
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
108 34,881
 
Beaute
18-01-2017 13:12
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
72 16,682
 
Mandi
20-05-2016 15:31
nga Universal Shko tek postimi i fundit
2 5,101
 
Esther
17-01-2015 19:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
25 8,220
 
Ragnar
10-12-2014 00:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 5,592
 
Ragnar
05-12-2014 19:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
37 9,624
Thumbs up
Mandi
22-09-2014 21:12
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
6 6,613
 
Ragnar
20-04-2014 15:16
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
7 3,195
 
Peep
03-03-2014 18:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 21,187
 
J-W
28-11-2013 11:38
nga Alti Elezi Shko tek postimi i fundit
64 17,517
 
Mandi
15-04-2013 19:24
nga Mano Shko tek postimi i fundit
48 43,042
 
trestenik
12-03-2013 15:13
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
7 4,679
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 30 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur