Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
16-07-2019 08:28
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
170 6,794
 
par
16-07-2019 12:06
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
152 3,195
 
Si Bora
16-07-2019 12:06
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
845 11,366
 
Mistrece
16-07-2019 11:41
nga Performer Shko tek postimi i fundit
190 5,376
 
Si Bora
16-07-2019 11:28
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
594 13,602
 
The_AnGeL
16-07-2019 11:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
84 6,973
 
Beaute
16-07-2019 11:24
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
524 8,604
 
Viking
16-07-2019 11:02
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
874 6,840
 
Lea
16-07-2019 09:33
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
78 2,847
 
Leaf
16-07-2019 09:04
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
11 519
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
16-07-2019 08:54
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
822 26,833
 
Juliana
16-07-2019 08:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
297 23,175
 
e panjohura
16-07-2019 08:49
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
259 4,554
 
Lea
15-07-2019 22:42
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
701 19,818
 
Venom
15-07-2019 22:10
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
721 17,060
 
Onyx
15-07-2019 21:31
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
493 9,978
 
Akrepi
15-07-2019 21:19
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
854 23,506
 
Onyx
15-07-2019 21:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
855 9,477
 
Rexhina
14-07-2019 02:46
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
366 31,610
 
Onyx
13-07-2019 19:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
101 8,024
 
cool_shqype
12-07-2019 15:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
469 11,038
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 719 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur