Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
04-07-2019 18:04
nga par Shko tek postimi i fundit
641 133,160
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 116,734
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 41,028
 
shoku_tanku
20-07-2019 08:52
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
848 14,795
 
ODEON
17-07-2019 15:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
815 52,068
 
shoku_tanku
16-07-2019 15:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
87 1,209
 
SystemA
14-07-2019 05:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 91
 
Mandi
13-07-2019 18:07
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
3 107
 
edlin
13-07-2019 16:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
114 5,049
 
Noellag
11-07-2019 17:10
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
438 8,103
 
shoku_tanku
11-07-2019 15:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 248
 
King Bardhyl
10-07-2019 22:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 160
 
juke
08-07-2019 18:18
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Mandi
06-07-2019 18:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
22 2,638
 
Kastrioti1443
- - -
 
par
30-06-2019 00:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1,025 17,707
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
25-06-2019 19:50
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
217 32,113
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
20-06-2019 09:31
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
75 22,390
 
Mandi
17-06-2019 22:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 271
 
shoku_tanku
17-06-2019 18:32
nga Morenita Shko tek postimi i fundit
13 355
 
cool_shqype
12-06-2019 14:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 111
 
Venom
12-06-2019 09:58
nga edlin Shko tek postimi i fundit
28 576
 
Kastrioti1443
10-06-2019 19:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
11 314
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1951 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur