Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 62,465
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,047
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 43,321
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,345
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,671
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
19-08-2019 16:45
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
204 11,489
 
Gi de Masha
18-08-2019 21:20
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
184 7,637
 
Rrjeti
18-08-2019 20:43
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 109
 
Llapi
18-08-2019 13:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
333 38,978
 
Llapi
17-08-2019 21:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
153 16,764
 
Llapi
17-08-2019 21:05
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
168 9,087
 
Llapi
16-08-2019 03:04
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
38 574
 
Llapi
15-08-2019 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 192
 
Fshatari
15-08-2019 21:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
89 1,647
 
pirro
15-08-2019 20:42
nga kanina Shko tek postimi i fundit
7 122
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
15-08-2019 11:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
124 21,790
 
Llapi
14-08-2019 19:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 874
 
Llapi
13-08-2019 15:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
179 5,467
 
Llapi
11-08-2019 16:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
27 650
 
Gi de Masha
10-08-2019 14:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 240
 
Llapi
09-08-2019 14:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
269 7,901
 
Llapi
09-08-2019 13:41
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
64 1,568
 
Fshatari
08-08-2019 21:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 101
 
pirro
06-08-2019 21:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 267
 
Llapi
05-08-2019 16:21
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
3 53
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1268 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur