Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika Botėrore Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
22-06-2019 21:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
27 18,342
 
busavata
28-02-2011 22:08
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,562
 
busavata
27-02-2011 23:31
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 8,045
 
Kasėmi
18-08-2019 19:43
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
0 9
 
Ice
18-08-2019 17:54
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
633 8,159
 
Gi de Masha
18-08-2019 13:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
6 113
 
Gi de Masha
18-08-2019 11:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
341 18,118
 
cool_shqype
16-08-2019 20:57
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
572 11,521
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
15-08-2019 11:18
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
39 8,113
 
Rex
14-08-2019 16:50
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
61 2,301
 
daniel00
14-08-2019 08:57
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 38
Thumbs up
SystemA
10-08-2019 15:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,413
 
Beu_Shpata
10-08-2019 13:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
153 15,739
 
SystemA
10-08-2019 11:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 2,998
 
juke
09-08-2019 19:32
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 1,972
 
Performer
09-08-2019 02:20
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
989 12,611
 
Behemoth
27-07-2019 08:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
650 59,136
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. busavata
21-07-2019 10:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
252 30,668
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
20-07-2019 23:42
nga busavata Shko tek postimi i fundit
33 12,145
 
Performer
19-07-2019 02:18
nga Performer Shko tek postimi i fundit
1,006 14,229
 
Onyx
16-07-2019 03:49
nga CarlosR Shko tek postimi i fundit
1 122
 
PuffetiNa
06-07-2019 04:15
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
57 10,800
Thumbs up
SystemA
06-07-2019 00:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
261 21,164
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur