Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 06:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 22,477
 
Kryeplaku
07-01-2019 23:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 16,657
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
29-10-2018 00:51
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
44 64,562
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 39,565
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 58,722
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 38,759
 
Gi de Masha
19-02-2019 14:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
49 12,061
 
Gi de Masha
19-02-2019 14:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
188 50,962
 
rrėqebull
18-02-2019 20:09
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
72 7,143
 
Saura
03-02-2019 11:54
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
559 143,961
 
Gi de Masha
02-02-2019 23:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 2,139
 
Askushi
20-01-2019 00:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 15,267
 
Rrjeti
08-01-2019 17:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 461
 
edlin
22-12-2018 21:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 1,099
 
Kastrioti1443
16-12-2018 16:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 780
 
Dredhza
27-11-2018 20:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
21 4,022
 
tenderandkind
26-11-2018 09:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 14,851
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 986
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 2,909
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 5,446
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,036
 
BLEDI_SH
02-06-2018 22:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 4,615
 
DeuS
30-05-2018 23:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 19,131
 
Rex
20-05-2018 20:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 5,340
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 21:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 19,074
Post
Senorita
08-05-2018 12:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 13,347
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 80 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur