Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
17-02-2019 20:42
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
744 61,735
 
Dredhza
16-02-2019 23:05
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
1 63
 
Xhuljan
15-02-2019 20:02
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
66 5,777
 
Mandi
10-02-2019 10:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Mandi
01-02-2019 00:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
116 17,083
 
SystemA
30-01-2019 23:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
256 25,086
 
Dredhza
10-01-2019 21:07
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 255
 
Ajnej
05-01-2019 15:33
nga Viking Shko tek postimi i fundit
328 30,325
 
Hawk
29-12-2018 22:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
489 42,090
 
Fshatari
07-12-2018 22:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 166
 
Jame
23-11-2018 08:05
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 264
 
Mandi
05-11-2018 23:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 330
 
Rex
03-11-2018 21:15
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
10 630
 
legjenda
20-10-2018 01:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
146 9,947
 
YOKO
21-08-2018 03:52
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
72 5,311
 
Xhuljan
14-08-2018 23:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
69 7,677
 
YOKO
08-08-2018 16:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
71 8,379
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
07-08-2018 10:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
897 64,375
 
Mandi
15-07-2018 18:16
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
734 56,938
 
Angel69
05-07-2018 20:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
29 2,657
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 158 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur