Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika Botėrore Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
22-06-2019 21:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
27 19,557
 
busavata
28-02-2011 22:08
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,030
 
busavata
27-02-2011 23:31
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 8,527
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Performer
22-10-2019 23:15
nga Performer Shko tek postimi i fundit
382 7,147
 
SystemA
22-10-2019 19:14
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
40 1,897
 
Mistrece
21-10-2019 18:42
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
183 24,880
 
cool_shqype
20-10-2019 15:45
nga Linda Shko tek postimi i fundit
666 14,799
 
SystemA
13-10-2019 16:20
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
156 4,968
Thumbs up
SystemA
12-10-2019 22:26
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
297 23,162
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
11-10-2019 21:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
216 34,066
 
Mano
11-10-2019 00:11
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
56 954
 
Gi de Masha
10-10-2019 09:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
363 21,141
 
BABA nga DURRSI
03-10-2019 20:53
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
1,003 12,130
 
Gi de Masha
27-09-2019 17:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 375
 
magnus
26-09-2019 21:51
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
409 38,639
 
*ARiel*
24-09-2019 07:42
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
28 4,399
Arrow
Robbery
22-09-2019 00:09
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
267 27,588
 
Mandi
21-09-2019 19:30
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
43 10,126
 
trestenik
17-09-2019 16:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 7,650
 
Ice
15-09-2019 08:31
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
9 186
 
Rex
09-09-2019 17:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
272 38,971
 
Ice
09-09-2019 11:39
nga Performer Shko tek postimi i fundit
1,000 14,769
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. busavata
02-09-2019 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
253 33,458
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 220 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur