Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,200
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,493
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,512
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,025
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
22-10-2019 08:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
739 154,849
 
murik
15-10-2019 12:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 633
 
Gi de Masha
27-09-2019 17:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
439 49,897
 
Kontinenti
28-08-2019 22:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
229 43,082
 
Fshatari
21-08-2019 18:11
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 146
 
skampini
19-08-2019 16:11
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
945 143,046
 
SERAFIM DILO
09-08-2019 00:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 3,914
 
Mandi
04-08-2019 10:25
nga Zana Shko tek postimi i fundit
2 718
 
ZET
28-05-2019 08:25
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 3,170
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 85,974
 
Fshatari
10-05-2019 19:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 365
 
Fshatari
01-05-2019 16:39
nga par Shko tek postimi i fundit
3 1,029
 
SERAFIM DILO
19-04-2019 19:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 6,316
 
kreksi
01-04-2019 16:50
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
28 1,226
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
27-03-2019 12:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 16,050
 
Dredhza
23-03-2019 17:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 2,070
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 11,093
 
kreksi
10-03-2019 10:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 473
 
murik
09-03-2019 00:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 7,076
 
Fshatari
25-02-2019 21:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 317
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur