Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
10-06-2019 17:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
369 59,098
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,522
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 41,454
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 12,826
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,473
 
Mandi
20-06-2019 02:58
nga juke Shko tek postimi i fundit
933 18,492
 
Llapi
19-06-2019 20:54
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
124 5,190
 
Llapi
19-06-2019 20:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
258 6,830
 
Duaje Siveten
19-06-2019 15:38
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 24
 
Llapi
19-06-2019 09:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
88 1,442
 
Llapi
18-06-2019 21:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
142 15,911
 
Llapi
18-06-2019 14:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
51 1,018
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
17-06-2019 13:44
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
962 87,560
 
Llapi
17-06-2019 12:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
135 7,734
 
Llapi
17-06-2019 08:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Llapi
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
15-06-2019 23:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
195 10,170
 
Besoja
15-06-2019 16:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 195
 
Gi de Masha
13-06-2019 19:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 103
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
13-06-2019 19:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
117 21,067
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
12-06-2019 19:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
77 1,912
 
Gi de Masha
- - -
 
Rrjeti
11-06-2019 00:24
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
8 231
 
Gi de Masha
10-06-2019 20:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
169 6,485
 
Llapi
09-06-2019 20:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 1,396
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1254 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur