Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
17-09-2019 02:36
nga ZET Shko tek postimi i fundit
2 291
 
Mandi
16-09-2019 18:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,991
 
Mandi
14-09-2019 08:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 90
 
fegi
10-09-2019 05:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
167 51,879
 
Ice
24-08-2019 23:55
nga Ice Shko tek postimi i fundit
12 267
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Ice
22-08-2019 21:34
nga Ice Shko tek postimi i fundit
78 1,918
 
BARAT
27-07-2019 09:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 11,185
 
LinuxoiD
25-07-2019 06:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 9,059
 
ZET
23-07-2019 17:59
nga ZET Shko tek postimi i fundit
4 191
 
ZET
17-07-2019 05:16
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 113
 
Ice
17-07-2019 05:07
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 113
 
Mandi
15-07-2019 08:46
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
9 2,425
 
BARAT
08-07-2019 04:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
48 27,846
 
Mandi
05-07-2019 18:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 246
 
murik
29-06-2019 04:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 764
 
ZET
30-05-2019 11:23
nga magnus Shko tek postimi i fundit
792 94,770
 
edlin
10-05-2019 07:42
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
23 4,608
 
BARAT
28-04-2019 16:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 13,078
 
ZET
30-03-2019 23:54
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
99 8,858
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
29-03-2019 13:28
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
666 137,485
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 253 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur