Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 69,481
 
BARAT
19-09-2019 10:20
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
1 76
 
doganieri
10-09-2019 18:03
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
0 122
 
LinuxoiD
27-08-2019 22:55
nga Ice Shko tek postimi i fundit
33 11,469
 
Mandi
10-07-2019 19:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 17,730
 
SERAFIM DILO
09-06-2019 09:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
37 20,699
 
Tema ėshtė lėvizur: Shqiptaret kanė vrare Krishtin.
Kurt
- - -
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
03-05-2019 19:13
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 5,776
 
T3chn1cal
13-04-2019 10:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
103 85,371
 
Onyx
28-03-2019 18:28
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
26 1,653
 
Mandi
23-03-2019 19:23
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
272 51,817
 
Baki
12-03-2019 14:10
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
7 456
 
Superman
28-02-2019 11:33
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 2,577
 
Mandi
06-10-2018 13:41
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
31 12,131
 
fegi
25-09-2018 15:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 23,146
 
ZET
18-09-2018 02:03
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 1,344
 
Nova_Design
05-09-2018 22:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
3 884
 
ZET
07-08-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 4,887
 
Mandi
29-05-2018 14:10
nga Socio Shko tek postimi i fundit
17 2,535
 
Tannhauser
24-04-2018 22:49
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
4 1,221
 
Aleandro
17-04-2018 17:33
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 1,798
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 102 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur