Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 29,409
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 5,852
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 16,611
 
Kastrioti1443
18-06-2019 16:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 135
 
Fshatari
18-06-2019 16:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 292
 
Kastrioti1443
17-06-2019 16:46
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
11 295
 
Pirati
17-06-2019 12:37
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
146 2,567
 
The ICEman
16-06-2019 10:04
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
3 212
 
juke
15-06-2019 05:50
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 115
 
Mandi
14-06-2019 15:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 1,067
 
cool_shqype
12-06-2019 23:22
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 272
 
Gi de Masha
10-06-2019 18:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
49 6,877
 
Kastrioti1443
10-06-2019 09:34
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 220
 
cool_shqype
07-06-2019 19:14
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 186
 
Kastrioti1443
06-06-2019 10:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 408
 
cool_shqype
04-06-2019 16:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 209
 
Fshatari
02-06-2019 21:22
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 285
 
ajzberg
02-06-2019 13:49
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 203
 
Fshatari
01-06-2019 12:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
18 550
 
Gi de Masha
31-05-2019 18:00
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
13 453
 
Mano
29-05-2019 21:46
nga Mano Shko tek postimi i fundit
30 843
 
Kastrioti1443
26-05-2019 19:56
nga Eden Shko tek postimi i fundit
3 344
 
King Bardhyl
26-05-2019 17:36
nga edlin Shko tek postimi i fundit
128 1,751
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 978 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur