Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
20 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
17-06-2019 21:52
nga zigur Shko tek postimi i fundit
730 45,408
 
17 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
17-06-2019 18:53
nga Performer Shko tek postimi i fundit
954 56,252
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
25-05-2019 10:38
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
408 74,904
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 9,696
 
Onyx
15-06-2019 15:16
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 176
 
The ICEman
14-06-2019 13:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
111 1,764
 
Erdhi Dimri
05-06-2019 03:26
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
340 5,982
 
Mandi
04-06-2019 23:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
108 11,833
 
Kurt
31-05-2019 23:23
nga Viking Shko tek postimi i fundit
10 1,118
 
Akrepi
26-05-2019 12:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
44 701
 
Onyx
24-05-2019 11:22
nga Venom Shko tek postimi i fundit
125 6,866
 
Juliana
22-05-2019 00:31
nga Viking Shko tek postimi i fundit
195 12,103
 
par
21-05-2019 18:10
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
48 984
Sondazh
lonely_lion
20-05-2019 19:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
187 8,114
 
Onyx
14-05-2019 23:32
nga Eden Shko tek postimi i fundit
160 1,909
 
Onyx
14-05-2019 15:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
8 216
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.75 mesatarja. Alkoma
14-05-2019 03:57
nga Adea Shko tek postimi i fundit
41 6,730
 
Onyx
13-05-2019 03:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 119
 
Akrepi
12-05-2019 21:16
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
275 10,020
 
Onyx
11-05-2019 21:38
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 53
 
Akrepi
09-05-2019 11:53
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
376 15,485
 
Onyx
07-05-2019 15:32
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
6 159
 
SmiLey
05-05-2019 10:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
347 34,287
 
Lea
03-05-2019 18:51
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
50 2,865
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 894 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur