Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
08-12-2018 14:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
84 35,019
 
Ice
26-09-2019 18:46
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
2 505
 
The Illyrian Warrior
06-09-2019 16:02
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
348 12,274
 
Ice
05-09-2019 17:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 176
 
Gon!
03-09-2019 08:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
22 2,245
 
juke
05-08-2019 16:02
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
407 21,130
 
Tema ėshtė lėvizur: Gjenetika Gollobordase
juke
- - -
 
The Illyrian Warrior
20-07-2019 15:22
nga Ice Shko tek postimi i fundit
4 1,686
 
King Bardhyl
04-04-2019 05:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 934
 
Ice
05-03-2019 15:49
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 306
 
Kastrioti1443
01-03-2019 17:09
nga Ice Shko tek postimi i fundit
3 545
 
Skerdilaidas
05-02-2019 17:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
83 14,587
 
rolex
28-01-2019 12:02
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
2 413
 
Dibran
02-01-2019 19:41
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
21 1,384
 
Ice
19-12-2018 21:06
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
120 3,573
 
Ice
10-12-2018 20:49
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 292
 
juke
04-11-2018 14:07
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 1,315
 
Skerdilaidas
25-10-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 3,858
 
Mandi
04-08-2018 20:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 13,699
 
Mandi
25-05-2018 22:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 21,934
 
Rita06
25-03-2018 20:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 17,668
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 48 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur