Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 21:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
15-06-2019 16:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
263 22,287
 
Angel69
12-06-2019 19:03
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
182 15,694
 
Rex
17-06-2019 20:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
400 57,759
 
Llapi
17-06-2019 16:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 168
 
Angel69
16-06-2019 17:46
nga AAO Shko tek postimi i fundit
72 11,573
 
Angel69
13-06-2019 16:20
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
80 6,757
 
Llapi
01-06-2019 09:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 101
 
Fshatari
01-06-2019 07:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 202
 
AAO
23-05-2019 21:00
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
65 7,674
 
Fshatari
19-05-2019 14:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 104
 
Baki
19-05-2019 14:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 251
 
Fshatari
19-05-2019 10:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
3 186
 
Llapi
11-05-2019 19:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Duaje Siveten
26-03-2019 22:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 320
 
Tema ėshtė lėvizur: Po fillon ndeshja Kosovė - Bullgari?
Gi de Masha
- - -
 
Angel69
10-03-2019 14:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
305 44,151
 
drague
07-02-2019 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 1,456
 
Fshatari
24-01-2019 16:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 205
 
Gi de Masha
20-01-2019 22:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
61 16,486
 
Angel69
25-12-2018 14:33
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 1,064
 
AAO
03-12-2018 20:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
278 33,730
 
Tema ėshtė lėvizur: Tirona vs Partizoni (Sot ora 19:45)
AAO
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 204 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur