Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Argėtim & zbavitje
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Thashetheme-t e pėrditshme.
20-09-2019 09:43 Shko tek postimi i fundit
1,923 12,513
Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.
349 3,136
Spektakli reality show pranė Top-Channel.
nga SystemA
24-03-2018 16:32 Shko tek postimi i fundit
17 236
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Xzot
22-09-2019 21:14 Shko tek postimi i fundit
1,043 10,640
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Rexhina
23-09-2019 02:50 Shko tek postimi i fundit
694 224,684
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Xzot
21-09-2019 04:46 Shko tek postimi i fundit
357 13,643
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga Kasėmi
18-09-2019 22:14 Shko tek postimi i fundit
96 1,945

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur