Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime

Lojra Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lojra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Vinjol
26-12-2016 21:13
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
9 5,389
 
Vinjol
25-12-2015 20:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 2,775
 
Mandi
16-07-2015 02:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,608
 
﴾®﴿
04-11-2014 13:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 2,297
 
Loje (Temė me shumė faqe 1 2)
Kulpra
03-04-2014 04:31
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
27 4,457
 
drague
07-02-2014 05:21
nga unreal Shko tek postimi i fundit
10 3,185
 
lale
30-01-2014 14:35
nga Joy Shko tek postimi i fundit
4 2,073
Thumbs up
J-W
09-12-2013 17:55
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
6 3,202
 
St'Anger
12-06-2013 10:11
nga St'Anger Shko tek postimi i fundit
0 1,359
 
Askushi
11-09-2012 06:34
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
2 2,188
 
atdhetar31
31-08-2012 11:28
nga atdhetar31 Shko tek postimi i fundit
0 1,675
 
lumbardhii
05-08-2012 20:09
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 1,899
Talking
lojrashqip
23-02-2012 21:20
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
1 2,402
 
peko
23-01-2012 16:41
nga Morrison Shko tek postimi i fundit
5 2,969
Post
Rilind
03-01-2012 12:27
nga Rilind Shko tek postimi i fundit
0 2,176
 
mad[D]ison.'
21-12-2011 17:56
nga mad[D]ison.' Shko tek postimi i fundit
0 1,911
 
mad[D]ison.'
21-12-2011 17:54
nga mad[D]ison.' Shko tek postimi i fundit
0 1,681
Arrow
hax0r
26-08-2011 23:32
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
0 1,737
 
Mexhi
30-08-2010 00:56
nga Mexhi Shko tek postimi i fundit
0 2,164
Talking
arbnor_76
26-07-2010 22:36
nga arbnor_76 Shko tek postimi i fundit
0 2,407
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 22 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur