Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Trojet shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Saura
15-06-2019 17:17
nga Mano Shko tek postimi i fundit
88 28,577
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Saura
08-06-2019 02:50
nga juke Shko tek postimi i fundit
212 59,299
 
Duaje Siveten
19-05-2019 17:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 252
 
Beast
27-04-2019 07:53
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
83 5,052
 
Pirati
25-04-2019 06:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 526
 
Gi de Masha
- - -
 
Hope
18-12-2018 20:59
nga Hope Shko tek postimi i fundit
336 59,467
 
Beast
12-12-2018 21:37
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
6 546
 
Gi de Masha
06-11-2018 23:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 13,971
 
Gi de Masha
01-11-2018 06:17
nga Adea Shko tek postimi i fundit
41 10,217
 
Pirati
01-10-2018 12:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 1,804
 
SmiLey
25-09-2018 09:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 3,053
 
Interisti
26-08-2018 18:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
197 26,144
Thumbs up
Mandi
11-07-2018 02:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
242 49,363
 
Edvin83
20-04-2018 22:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
218 53,806
 
CERMENIKASI
11-04-2018 21:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 837
 
cool_shqype
21-03-2018 21:16
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
11 1,554
 
Gi de Masha
12-02-2018 10:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 1,592
 
Gi de Masha
12-02-2018 10:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 1,196
Post
Arlis Alikaj
11-02-2018 13:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,996
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur