Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 40,728
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,522
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,024
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 88,019
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 26,778
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,539
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,438
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,124
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,338
 
SmiLey
10-09-2019 13:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 14,887
 
Llapi
20-08-2019 21:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 2,383
 
pirro
- - -
Sondazh
Alkoma
28-06-2019 08:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
245 41,734
 
Llapi
08-06-2019 20:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 446
 
Mandi
09-05-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 290
 
Llapi
03-05-2019 17:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 232
 
Mano
05-04-2019 18:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 185
 
Heily
18-01-2019 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,713
 
Fshatari
13-12-2018 13:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 300
 
Mandi
08-12-2018 19:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,260
 
Llapi
16-11-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 639
 
Fshatari
10-11-2018 19:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,856
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,070
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,645
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 2,266
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 55,154
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 6,890
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,536
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 2,281
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur