Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
17-09-2019 15:38
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
206 10,204
 
Viking
21-09-2019 12:25
nga Xzot Shko tek postimi i fundit
810 10,918
 
Akrepi
21-09-2019 11:42
nga Eden Shko tek postimi i fundit
686 12,051
 
Mistrece
21-09-2019 11:30
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
440 4,899
 
Leaf
21-09-2019 09:47
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
53 1,625
 
Hawk
21-09-2019 09:25
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
834 6,814
 
Akrepi
21-09-2019 08:34
nga Zana Shko tek postimi i fundit
701 11,822
 
ThegreatGatsby
21-09-2019 07:57
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
22 266
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
21-09-2019 05:59
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
899 29,762
 
Eden
21-09-2019 03:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 790
 
Eden
21-09-2019 00:31
nga dallas Shko tek postimi i fundit
33 449
 
Onyx
20-09-2019 20:01
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
40 643
 
Lea
20-09-2019 17:29
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
204 3,632
 
Venom
20-09-2019 08:56
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
824 19,360
 
Gi de Masha
19-09-2019 22:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 5,328
 
Gi de Masha
19-09-2019 22:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
261 6,954
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Viking
19-09-2019 22:16
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
267 4,765
 
Gi de Masha
19-09-2019 07:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
162 4,045
 
Gi de Masha
18-09-2019 13:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
4 107
 
Gi de Masha
17-09-2019 22:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
539 34,000
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
17-09-2019 22:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
387 36,397
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 748 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur