Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
19-09-2019 13:05
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
668 140,684
 
edlin
29-08-2019 07:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 121,855
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 43,396
 
shoku_tanku
19-09-2019 10:24
nga par Shko tek postimi i fundit
118 2,582
 
Mandi
19-09-2019 07:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 47
 
cool_shqype
15-09-2019 15:39
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 550
 
Mandi
12-09-2019 18:21
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
56 972
 
ODEON
10-09-2019 16:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
816 53,856
 
King Bardhyl
08-09-2019 07:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 1,330
 
cool_shqype
07-09-2019 20:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
37 695
 
King Bardhyl
07-09-2019 20:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
23 394
 
Akrepi
07-09-2019 12:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
125 2,663
 
Akrepi
03-09-2019 17:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
30 439
 
Ice
01-09-2019 22:11
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 251
 
Fshatari
01-09-2019 21:12
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 134
 
Kastrioti1443
01-09-2019 20:47
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
42 1,561
 
cool_shqype
27-08-2019 13:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 58
 
Mandi
23-08-2019 13:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
459 7,199
 
Fshatari
22-08-2019 11:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 96
 
cool_shqype
21-08-2019 16:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 203
 
Kastrioti1443
18-08-2019 21:17
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 209
 
Mandi
15-08-2019 19:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
27 831
 
shoku_tanku
13-08-2019 14:18
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
850 16,098
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1970 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur