Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 62,547
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 43,371
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,058
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,358
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,676
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
22-06-2019 19:22
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
962 89,890
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Llapi
09-04-2016 20:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
571 62,488
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 3.00 mesatarja. Arsimi
10-02-2019 20:05
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
68 56,575
 
Vlerėsimi  i temave: 12 vota, 4.33 mesatarja. Llapi
30-11-2018 19:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
238 53,421
 
legjenda
02-02-2015 17:38
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
336 46,365
 
Llapi
25-07-2017 16:28
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
212 43,352
 
EDI.RAMA
01-04-2019 05:22
nga drague Shko tek postimi i fundit
150 40,042
 
Llapi
21-08-2019 01:19
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
338 39,101
 
drague
21-04-2017 20:55
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
415 34,319
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.33 mesatarja. Llapi
16-05-2012 15:02
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
152 29,981
 
Llapi
14-04-2013 00:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
158 27,368
 
Llapi
18-12-2018 19:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
195 26,863
 
Duaje Siveten
27-03-2014 19:42
nga BLEDI_SH Shko tek postimi i fundit
225 25,475
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
14-03-2016 11:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
72 24,010
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Llapi
25-12-2012 23:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
59 22,109
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
15-08-2019 11:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
124 21,803
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. PuffetiNa
21-04-2017 19:39
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
173 21,792
 
Mandi
24-06-2019 08:52
nga Zana Shko tek postimi i fundit
992 20,905
 
Llapi
15-05-2019 08:35
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
21 20,882
 
Llapi
03-12-2012 19:40
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
90 19,482
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1268 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur