Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 30,865
 
par
11-04-2018 16:21
nga par Shko tek postimi i fundit
0 865
 
Onyx
09-04-2018 23:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 1,046
 
cool_shqype
09-04-2018 18:29
nga par Shko tek postimi i fundit
1 839
 
cool_shqype
30-03-2018 17:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 1,404
 
Ragnar
29-03-2018 05:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 2,112
 
Rrjeti
27-03-2018 16:25
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 487
 
cool_shqype
27-03-2018 14:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
8 1,659
 
Gi de Masha
27-03-2018 00:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
21 5,878
 
cool_shqype
22-03-2018 15:18
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
36 2,151
 
Eden
22-03-2018 14:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 2,839
 
drague
21-03-2018 20:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
21 1,342
 
cool_shqype
20-03-2018 21:17
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
1 714
 
edlin
18-03-2018 16:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 1,420
 
Onyx
15-03-2018 22:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 949
 
drague
15-03-2018 14:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
14 2,239
 
drague
14-03-2018 14:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
39 7,994
 
Onyx
13-03-2018 11:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 624
 
Pirati
11-03-2018 12:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,167
 
Mandi
07-03-2018 03:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
145 12,501
 
cool_shqype
07-03-2018 00:16
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
2 584
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1093 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur