Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 33,421
 
Ragnar
14-08-2019 09:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
156 4,970
 
par
- - -
 
King Bardhyl
13-08-2019 08:55
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
38 769
 
doganieri
04-08-2019 21:36
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
301 5,329
 
cool_shqype
02-08-2019 17:29
nga par Shko tek postimi i fundit
119 11,264
 
doganieri
01-08-2019 19:32
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
11 267
 
Gi de Masha
25-07-2019 19:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 231
 
Onyx
15-07-2019 15:46
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
33 1,013
 
Ragnar
14-07-2019 12:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 167
 
Mandi
10-07-2019 15:51
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
4 178
 
Duaje Siveten
09-07-2019 22:00
nga magnus Shko tek postimi i fundit
55 1,043
 
Onyx
08-07-2019 13:08
nga AAO Shko tek postimi i fundit
25 2,640
Thumbs up
Ragnar
07-07-2019 19:46
nga screwdriver Shko tek postimi i fundit
11 533
 
Mandi
07-07-2019 06:28
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
26 679
 
BABA nga DURRSI
04-07-2019 14:45
nga par Shko tek postimi i fundit
50 1,383
 
Mandi
03-07-2019 16:00
nga juke Shko tek postimi i fundit
96 4,638
 
Brari
02-07-2019 20:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,922
 
Mandi
01-07-2019 22:43
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 245
 
Kastrioti1443
26-06-2019 12:54
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 241
 
shoku_tanku
16-06-2019 19:24
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
26 515
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1121 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur