Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 33,261
 
Brari
17-03-2013 09:03
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,343
 
BlueBaron
17-03-2013 07:44
nga Brari Shko tek postimi i fundit
14 2,333
 
Brari
16-03-2013 21:50
nga Brari Shko tek postimi i fundit
26 4,025
 
J-W
15-03-2013 18:13
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 749
 
Ragnar
15-03-2013 02:10
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
0 1,295
 
Edvin83
11-03-2013 20:35
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 2,070
 
Duaje Siveten
11-03-2013 02:37
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 865
 
Rex
02-03-2013 15:53
nga Rex Shko tek postimi i fundit
39 7,581
 
Skydive
02-03-2013 07:13
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
0 1,157
 
Edvin83
01-03-2013 19:58
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
54 9,992
 
Brari
28-02-2013 18:39
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
6 1,319
 
Brari
28-02-2013 08:04
nga Brari Shko tek postimi i fundit
27 2,566
 
Duaje Siveten
24-02-2013 14:35
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,409
 
Mano
22-02-2013 19:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 1,805
 
Brari
22-02-2013 14:03
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,248
 
Brari
22-02-2013 02:18
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
1 1,409
 
bindi
21-02-2013 20:20
nga Meri Shko tek postimi i fundit
13 1,679
 
Gi de Masha
19-02-2013 21:55
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
27 3,918
 
Gi de Masha
19-02-2013 18:42
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
11 4,615
 
Duaje Siveten
17-02-2013 12:29
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 1,030
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1001 to 1020 of 1119 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur