Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,326

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 54,370
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 50,584
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 70,713
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 9,340
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 71,664
 
Lea
15-11-2018 10:03
nga Lea Shko tek postimi i fundit
33 1,559
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
15-11-2018 07:12
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
893 46,903
 
Njazi
12-11-2018 21:05
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
183 9,307
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Erdhi Dimri
09-11-2018 09:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 277
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
08-11-2018 08:24
nga Lea Shko tek postimi i fundit
41 14,672
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
29-10-2018 17:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
181 12,776
 
drague
29-10-2018 09:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
127 11,091
 
Onyx
28-10-2018 21:22
nga ron Shko tek postimi i fundit
21 763
 
ODEON
27-10-2018 20:51
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
15 1,475
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
22-10-2018 20:47
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
63 3,568
 
the admiral
13-10-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
966 76,988
 
cool_shqype
12-10-2018 18:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 230
 
Elian70
12-10-2018 00:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
100 1,998
 
Eden
08-10-2018 01:13
nga Emanuelaela Shko tek postimi i fundit
209 12,567
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
26-09-2018 21:21
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
123 14,092
Sondazh
Gi de Masha
13-09-2018 17:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
63 4,314
 
endrraime
11-09-2018 01:20
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
34 2,745
 
Beu_Shpata
30-08-2018 22:53
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 457
 
Agim Metbala
18-08-2018 08:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
877 50,952
 
Miranda
17-08-2018 15:56
nga AAO Shko tek postimi i fundit
6 319
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 238 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur