Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 64,696
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,406
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 44,765
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,741
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,850
 
Llapi
21-09-2019 20:49
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
470 42,155
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
21-09-2019 15:19
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
151 22,921
 
Llapi
20-09-2019 16:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
21 346
 
Llapi
20-09-2019 16:35
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
14 254
 
Llapi
19-09-2019 21:47
nga Mano Shko tek postimi i fundit
181 5,784
 
Llapi
19-09-2019 20:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
171 17,801
 
Llapi
19-09-2019 18:30
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
197 10,246
 
Llapi
18-09-2019 22:52
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
74 2,085
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
18-09-2019 22:10
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
230 13,662
 
Rrjeti
18-09-2019 21:16
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 55
 
Llapi
18-09-2019 18:27
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
46 868
 
Gi de Masha
18-09-2019 16:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
28 413
 
Llapi
17-09-2019 14:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 5,941
 
Gi de Masha
16-09-2019 22:12
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
188 8,396
 
pirro
16-09-2019 19:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 106
 
Llapi
11-09-2019 20:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 42
 
Llapi
11-09-2019 19:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
272 8,596
 
Fshatari
11-09-2019 19:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
27 283
 
King Bardhyl
10-09-2019 17:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
99 2,921
 
Fshatari
10-09-2019 10:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 75
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1277 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur