Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga Mano
14-09-2019 09:24 Shko tek postimi i fundit
96 1,941

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
21-08-2019 10:10
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
56 25,311
 
Ice
30-08-2019 08:49
nga Zana Shko tek postimi i fundit
44 862
 
Viking
28-08-2019 18:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
155 3,920
 
par
26-08-2019 12:01
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
7 178
 
BLEDI_SH
24-08-2019 20:43
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
234 53,705
 
Esther
23-08-2019 22:51
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
621 51,682
 
Fshatari
18-07-2019 20:57
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
1 135
 
Fshatari
15-07-2019 01:20
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
4 173
 
Fshatari
03-06-2019 11:57
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
13 414
 
Noe
24-05-2019 11:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 1,218
 
Ragnar
23-05-2019 20:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 229
 
Gi de Masha
22-05-2019 23:13
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 376
 
Fshatari
09-05-2019 15:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 193
 
Beu_Shpata
07-05-2019 11:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
69 15,057
 
Ragnar
28-04-2019 19:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
26 837
 
cool_shqype
29-03-2019 18:47
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 471
 
shoku_tanku
13-03-2019 16:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
868 25,028
 
Ragnar
14-02-2019 22:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
66 11,319
 
Gi de Masha
04-02-2019 01:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
29 6,121
 
Fshatari
02-02-2019 15:38
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 278
 
Elian70
24-01-2019 09:39
nga drague Shko tek postimi i fundit
39 3,363
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 234 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur