Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Pirati
25-08-2019 11:53 Shko tek postimi i fundit
46 1,418

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 124,815
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 149,069
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 61,993
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 151,417
 
Angel69
19-09-2019 15:53
nga Viking Shko tek postimi i fundit
987 22,270
 
Kasėmi
18-09-2019 12:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 54
 
cool_shqype
18-09-2019 11:43
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
273 39,101
 
Leaf
14-09-2019 19:09
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
50 8,608
 
SmiLey
14-09-2019 13:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
247 14,141
 
clizia
14-09-2019 09:39
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
166 17,837
 
Leaf
14-09-2019 09:03
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
61 1,136
 
Ice
13-09-2019 11:47
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
32 1,104
 
Onyx
13-09-2019 08:15
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
46 904
 
Lea
13-09-2019 08:09
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
283 9,824
 
Esther
28-08-2019 13:28
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
485 6,036
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
23-08-2019 09:07
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
467 45,414
 
Elian70
17-08-2019 06:24
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 2,183
 
Onyx
14-08-2019 19:14
nga kanina Shko tek postimi i fundit
16 592
 
Beaute
11-08-2019 18:59
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
429 35,974
 
cool_shqype
05-08-2019 11:11
nga Noe Shko tek postimi i fundit
53 1,097
 
Onyx
02-08-2019 13:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 589
 
Onyx
01-08-2019 22:13
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
70 1,800
 
tipi engjellor
01-08-2019 11:22
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
423 58,228
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare duan meshkujt nga femrat?
Si Bora
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 362 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur