Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
04-09-2019 11:20
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
204 9,925
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Viking
15-09-2019 06:41
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
233 4,121
 
Hawk
15-09-2019 06:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
653 5,123
 
Akrepi
15-09-2019 05:29
nga Venom Shko tek postimi i fundit
555 9,900
 
Viking
15-09-2019 01:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
513 6,856
 
Akrepi
14-09-2019 23:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
527 8,910
 
Lea
14-09-2019 22:32
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
166 2,682
 
Mistrece
14-09-2019 22:20
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
141 1,504
 
Si Bora
14-09-2019 21:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
810 18,824
 
Mistrece
14-09-2019 19:24
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
246 7,191
 
Gi de Masha
14-09-2019 15:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
160 3,840
 
Gi de Masha
14-09-2019 14:20
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
249 6,495
 
Onyx
14-09-2019 09:48
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
39 600
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
14-09-2019 08:47
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
878 29,227
 
Beaute
12-09-2019 13:46
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
662 10,556
 
Leaf
12-09-2019 10:06
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
48 1,530
 
Gi de Masha
12-09-2019 08:46
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
817 71,317
 
Rexhina
12-09-2019 08:30
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
28 614
 
Skydive
11-09-2019 20:43
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
324 28,176
 
Gi de Masha
11-09-2019 18:19
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
14 223
 
Lea
11-09-2019 17:16
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
110 3,534
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 744 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur