Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
253 4,483
101 1,660
13 340
51 419
nga thirsty
06-09-2019 16:02 Shko tek postimi i fundit
48 1,963
27-08-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
10-09-2019 05:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 72,789
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 22:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 134,771
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-09-2019 22:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
334 92,133
 
Albpelasgian
30-08-2019 20:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,587
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
10-08-2019 07:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
692 157,465
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 22,484
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 151,322
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 146,888
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 34,009
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 68,940
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,389
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 49,788
 
Beu_Shpata
13-09-2019 13:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
263 23,303
 
Alkoma
11-09-2019 05:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 879
 
Mandi
10-09-2019 05:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 74
 
Kryeplaku
28-08-2019 21:48
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
11 2,123
 
Viking
28-08-2019 21:40
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
4 2,342
 
busavata
27-08-2019 08:10
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
11 2,270
 
Rrjeti
24-08-2019 19:59
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
349 52,852
Sondazh
rolex
21-08-2019 04:37
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
90 15,136
 
Mandi
20-08-2019 02:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 9,819
 
Fshatari
19-08-2019 19:53
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
25 553
 
Rrjeti
17-08-2019 08:01
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
23 1,469
 
Ice
11-08-2019 16:37
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 105
 
Fshatari
11-08-2019 11:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 65
 
Ice
11-08-2019 01:45
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 79
 
juke
05-08-2019 21:04
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
374 76,360
 
cool_shqype
04-08-2019 18:41
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
11 251
 
Kastrioti1443
04-08-2019 11:51
nga Ice Shko tek postimi i fundit
4 287
 
Gi de Masha
28-07-2019 00:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 502
 
Kastrioti1443
27-07-2019 04:55
nga juke Shko tek postimi i fundit
16 435
 
Mandi
13-07-2019 16:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 81
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1006 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur