Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Askushi
16-11-2019 18:18
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
60 77,598
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 06:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 28,476
 
Kryeplaku
07-01-2019 23:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 21,385
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 50,190
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 73,594
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 48,611
 
Gi de Masha
17-11-2019 18:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
240 80,788
 
Askushi
11-11-2019 16:38
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 18,489
 
Saura
13-10-2019 13:14
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
599 177,729
 
Gi de Masha
23-07-2019 22:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
65 17,920
 
Dredhza
12-07-2019 23:59
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
25 5,472
 
rrėqebull
12-07-2019 22:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
78 9,388
 
tenderandkind
27-06-2019 09:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
19 18,687
 
DeuS
22-06-2019 19:06
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
36 22,943
 
juke
02-06-2019 20:06
nga juke Shko tek postimi i fundit
19 5,674
 
juke
02-06-2019 19:44
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
4 398
 
Rex
28-04-2019 18:19
nga Rex Shko tek postimi i fundit
18 7,563
 
Mandi
28-04-2019 16:15
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 420
 
Gi de Masha
02-02-2019 23:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 3,585
 
Rrjeti
08-01-2019 17:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 933
 
edlin
22-12-2018 21:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 1,711
 
Kastrioti1443
16-12-2018 16:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 1,383
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 1,598
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 3,701
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 7,350
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,751
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur