Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Adea
20-11-2019 16:00 Shko tek postimi i fundit
26 762

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 10:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 49,300
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 35,109
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 28,366
 
Onyx
28-10-2019 18:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 855
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
03-10-2019 19:18
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
255 41,765
 
par
06-08-2019 20:12
nga Zana Shko tek postimi i fundit
24 2,295
 
Fshatari
29-06-2019 14:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 212
 
Onyx
27-06-2019 14:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
125 2,676
 
shoku_tanku
27-06-2019 00:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
32 665
 
Fshatari
08-05-2019 10:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 337
 
Fshatari
03-05-2019 11:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 230
 
Onyx
01-05-2019 08:38
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 336
 
Onyx
01-04-2019 10:15
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 621
Sondazh
rolex
30-03-2019 09:32
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
125 8,682
 
Onyx
28-03-2019 21:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 189
 
xperson
25-03-2019 23:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 295
 
Mandi
19-02-2019 05:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 479
 
Fshatari
19-01-2019 00:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 656
 
Fshatari
15-01-2019 18:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 264
 
Fshatari
12-01-2019 23:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 225
 
kanina
11-01-2019 16:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 7,122
Thumbs up
iDeA
27-12-2018 13:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,587
 
Mandi
05-12-2018 07:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,784
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur