Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Zona e Basteve 1 x 2 Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona e Basteve 1 x 2 Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BlueBaron
19-05-2019 16:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
134 39,431
 
BlueBaron
26-04-2018 11:10
nga Bastarena Shko tek postimi i fundit
1 3,003
 
BlueBaron
17-03-2018 09:13
nga Bastarena Shko tek postimi i fundit
1 2,883
 
BlueBaron
21-03-2013 16:33
nga BlueBaron Shko tek postimi i fundit
0 2,303
 
Kryetemė Kryetemė: Llojet e basteve
BlueBaron
21-03-2013 16:14
nga BlueBaron Shko tek postimi i fundit
0 3,223
 
BlueBaron
06-01-2019 18:21
nga Venom Shko tek postimi i fundit
393 53,865
Talking
Mandi
07-12-2017 09:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
13 10,633
 
SystemA
19-01-2015 10:28
nga lind Shko tek postimi i fundit
168 23,577
 
Poeti
25-10-2014 22:52
nga unreal Shko tek postimi i fundit
20 5,663
 
legjenda
02-07-2014 19:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 1,995
 
Valon1
10-06-2014 21:14
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 3,590
Sondazh
Sondazh: Skeme bastesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ermal100
24-04-2014 09:44
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
141 25,778
 
Xhebraili
05-02-2014 14:45
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
0 1,771
 
BlueBaron
10-08-2013 14:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 6,502
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 9 of 9 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur