Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
256 4,516
103 1,685
nga ZET
11-10-2019 01:43 Shko tek postimi i fundit
14 390
51 430
nga Dibran
26-09-2019 19:46 Shko tek postimi i fundit
48 1,962
27-08-2019 17:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
18-11-2019 01:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
45 35,293
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
27-10-2019 01:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
335 96,404
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
14-10-2019 05:15
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
726 165,736
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
27-09-2019 13:01
nga Rex Shko tek postimi i fundit
200 73,900
 
ZET
10-09-2019 06:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 76,892
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 23:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 141,954
 
Albpelasgian
30-08-2019 21:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 13,492
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 20:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 23,836
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 02:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 159,018
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 15:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 155,427
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,878
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 51,064
 
Mano
22-11-2019 13:14
nga Adea Shko tek postimi i fundit
109 22,856
 
Rrjeti
20-11-2019 21:10
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
361 58,083
 
doganieri
20-11-2019 18:18
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
2 54
 
LadyStarlight
20-11-2019 17:31
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
22 418
 
Mano
19-11-2019 01:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
569 40,132
 
doganieri
17-11-2019 15:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 134
 
Beu_Shpata
17-11-2019 00:22
nga edlin Shko tek postimi i fundit
334 25,902
 
magnus
10-11-2019 15:27
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 4,815
 
Gi de Masha
09-11-2019 13:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
83 1,601
 
Mandi
09-11-2019 12:43
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 175
 
cool_shqype
08-11-2019 21:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 445
 
Ice
07-11-2019 07:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
9 714
 
Rrjeti
05-11-2019 18:56
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
25 1,763
 
Gi de Masha
01-11-2019 06:06
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
5 136
 
Gi de Masha
31-10-2019 09:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 116
 
Mandi
29-10-2019 12:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 125
Question
SystemA
25-10-2019 20:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 181
 
Gi de Masha
19-10-2019 08:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
16 5,890
 
Mandi
11-10-2019 00:53
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
1 115
 
Mandi
08-10-2019 05:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 116
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1024 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur