Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
murik
11-12-2018 08:58
nga murik Shko tek postimi i fundit
41 5,501
 
Edvin83
28-11-2018 08:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 8,867
 
Fshatari
01-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 786
 
Edvin83
24-10-2018 22:40
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
552 37,533
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
16-10-2018 20:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 43,860
 
Edvin83
04-10-2018 05:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 1,636
 
Elian70
28-09-2018 14:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
45 1,912
 
Nova_Design
05-09-2018 21:03
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 416
 
Fshatari
28-08-2018 00:26
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
11 1,087
 
Fshatari
03-06-2018 19:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 917
 
Fshatari
01-06-2018 13:49
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 833
 
Mandi
23-05-2018 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 4,525
 
Onyx
13-03-2018 23:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 446
 
Fshatari
10-03-2018 16:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 497
 
Mandi
08-03-2018 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 27,287
 
juke
11-02-2018 20:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 555
 
juke
10-02-2018 05:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 701
 
Fshatari
18-01-2018 03:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 1,362
 
Fshatari
11-01-2018 19:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 479
 
Fshatari
08-01-2018 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 376
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 112 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur