Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga BARAT
03-12-2018 01:43 Shko tek postimi i fundit
76 2,152

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kastrioti1443
11-12-2018 21:28
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
28 342
 
Llokumi
11-12-2018 17:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
197 4,324
 
Kastrioti1443
11-12-2018 10:48
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 125
 
Poeti
09-12-2018 22:22
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
4 526
 
Gi de Masha
07-12-2018 14:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 232
 
Kastrioti1443
06-12-2018 13:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
15 275
 
Kastrioti1443
05-12-2018 19:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
20 263
 
Kastrioti1443
05-12-2018 15:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 117
 
Askushi
05-12-2018 07:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
107 18,194
 
Kastrioti1443
04-12-2018 17:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 189
 
Llokumi
03-12-2018 20:22
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
39 944
 
Fshatari
03-12-2018 19:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 119
 
Fshatari
03-12-2018 12:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 133
 
Fshatari
02-12-2018 11:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
8 256
 
Gi de Masha
30-11-2018 03:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Fshatari
29-11-2018 21:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 207
 
Kastrioti1443
29-11-2018 19:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 1,562
 
Fshatari
27-11-2018 10:14
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 284
 
Fshatari
26-11-2018 23:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 367
 
Kastrioti1443
21-11-2018 20:56
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
165 13,268
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 581 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur