Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Gjuha shqipe

Gramatika Gramatika e Gjuhes Shqipe

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gramatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
13-03-2016 02:27
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
50 27,949
 
Gi de Masha
04-12-2018 23:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
382 12,574
 
Sintaksa (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
25-11-2015 21:13
nga Meri Shko tek postimi i fundit
25 17,117
 
Ky Pis (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
02-02-2015 17:08
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
28 6,542
 
PuffetiNa
17-08-2014 20:30
nga _MALSORI_ Shko tek postimi i fundit
2 3,420
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PuffetiNa
13-07-2014 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 16,350
 
Rina
07-05-2014 13:08
nga Rina Shko tek postimi i fundit
1 4,327
 
PuffetiNa
20-01-2011 23:08
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 2,454
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 7 of 7 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur