Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
14-12-2018 08:18
nga par Shko tek postimi i fundit
464 76,456
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 84,363
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 29,204
 
Beu_Shpata
18-12-2018 22:38
nga murik Shko tek postimi i fundit
19 281
 
Kastrioti1443
18-12-2018 22:28
nga AAO Shko tek postimi i fundit
5 11
 
Kastrioti1443
18-12-2018 22:07
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 1
 
Llokumi
18-12-2018 11:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 1,160
 
cool_shqype
17-12-2018 12:14
nga Marya Shko tek postimi i fundit
31 664
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Llapi
15-12-2018 06:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
3 668
 
par
11-12-2018 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
994 22,192
 
cool_shqype
10-12-2018 22:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 60
 
cool_shqype
09-12-2018 14:40
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
40 519
 
Beast
09-12-2018 11:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
20 433
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:49
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 432
 
Kastrioti1443
06-12-2018 00:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 316
 
Gi de Masha
05-12-2018 15:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 62
 
drague
05-12-2018 15:39
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 209
 
drague
03-12-2018 18:39
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
9 194
 
drague
03-12-2018 15:08
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
25 1,000
 
par
03-12-2018 14:53
nga par Shko tek postimi i fundit
453 13,260
 
Beu_Shpata
29-11-2018 19:23
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
7 256
 
cool_shqype
28-11-2018 21:18
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
23 385
 
Beast
28-11-2018 14:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 138
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1861 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur