Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
23-08-2019 20:43
nga Darli Shko tek postimi i fundit
81 25,495
 
Chanel
22-08-2019 19:34
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
125 41,778
 
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 8,231
Exclamation
J-W
20-09-2010 22:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,333
 
J-W
20-09-2010 21:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,615
Post
Eno
14-08-2016 15:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 2,458
 
darwin
08-08-2016 02:31
nga Eno Shko tek postimi i fundit
2 2,278
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. DeuS
16-05-2016 10:53
nga COB Shko tek postimi i fundit
166 31,191
 
J-W
26-09-2015 16:17
nga J-W Shko tek postimi i fundit
46 14,732
 
Fshatari
20-08-2015 23:33
nga Mano Shko tek postimi i fundit
58 9,258
 
thirsty
09-07-2015 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,730
 
lind
30-03-2015 08:23
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
17 5,481
 
gurax
26-03-2015 17:35
nga gurax Shko tek postimi i fundit
14 5,552
 
gurax
11-03-2015 07:29
nga liu nushit Shko tek postimi i fundit
44 10,403
 
Scion
25-01-2015 21:33
nga Scion Shko tek postimi i fundit
20 6,017
 
Paion
13-12-2014 18:20
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
1 2,480
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
09-12-2014 17:10
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
44 13,031
 
magnus
07-10-2014 01:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
40 12,713
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. gurax
17-08-2014 13:38
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
140 28,126
 
muslim
07-05-2014 09:33
nga tété Shko tek postimi i fundit
134 25,500
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. J-W
07-03-2014 22:47
nga unreal Shko tek postimi i fundit
37 9,385
Post
#include
11-02-2014 20:28
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 2,169
 
darwin
28-01-2014 14:20
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 2,316
 
Mandi
29-12-2013 22:33
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
58 13,847
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. drague
06-12-2013 12:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
29 6,247
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 61 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur