Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
FOUR CALL
20-03-2014 00:08
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
14 5,745
 
Ac/Dc
08-03-2014 19:51
nga Ac/Dc Shko tek postimi i fundit
0 2,709
 
_MALSORI_
08-03-2014 19:22
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
1 1,535
Unhappy
iDeA
13-02-2014 20:06
nga BLEDI_SH Shko tek postimi i fundit
27 3,050
 
Mano
07-02-2014 23:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 1,625
 
Mano
02-02-2014 11:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,166
 
3d1
31-01-2014 18:38
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
27 12,338
 
Rimi.
29-01-2014 16:04
nga Saura Shko tek postimi i fundit
28 7,366
Arrow
Robbery
16-01-2014 19:51
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
0 1,552
 
Samiu
10-01-2014 15:45
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
89 38,298
 
PuffetiNa
08-01-2014 20:19
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
4 2,195
 
busavata
31-12-2013 05:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 1,913
Arrow
Robbery
30-12-2013 17:32
nga magnus Shko tek postimi i fundit
10 2,010
 
Severino10
30-12-2013 07:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,339
 
Kulpra
22-12-2013 19:09
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
74 9,342
Arrow
Pronesia (Temė me shumė faqe 1 2)
SystemA
10-12-2013 16:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 3,867
Arrow
Robbery
04-12-2013 14:17
nga Luke Shko tek postimi i fundit
5 1,402
 
Jolene
04-12-2013 00:29
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
50 4,957
 
farang
30-11-2013 17:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
18 2,348
Arrow
Robbery
23-11-2013 22:28
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
31 4,642
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 328 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur