Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
E_PAKAPSHME
29-12-2010 03:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
10 3,254
 
unejsa
12-12-2010 21:23
nga unejsa Shko tek postimi i fundit
8 5,777
 
Buzeqeshje
07-10-2010 04:46
nga ChocolatE_DiamonD Shko tek postimi i fundit
9 4,271
Angry
J-W
26-09-2010 20:31
nga J-W Shko tek postimi i fundit
17 7,243
 
PuffetiNa
06-06-2010 12:38
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
11 2,906
 
eGo0sTyle
23-02-2010 12:47
nga eGo0sTyle Shko tek postimi i fundit
0 1,776
 
4x4
17-02-2010 21:29
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
7 2,134
 
Angel`BoY
10-02-2010 10:33
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
4 1,997
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 321 to 328 of 328 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur