Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
olinka89
18-04-2019 22:35
nga Adea Shko tek postimi i fundit
174 25,253
 
Sarah
18-04-2019 11:24
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
24 839
 
Smokkie
18-03-2019 23:11
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 743
 
Baki
13-03-2019 22:00
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
27 1,296
 
Domenik
06-03-2019 21:35
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 260
 
Kastrioti1443
06-03-2019 09:51
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 757
Talking
Ragnar
16-02-2019 23:04
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
26 11,259
 
thirsty
24-01-2019 18:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 1,140
 
Dredhza
20-01-2019 06:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 568
 
Robbery
08-01-2019 17:06
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
45 1,586
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Nova_Design
03-01-2019 03:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 1,118
Arrow
Robbery
05-12-2018 22:36
nga Hope Shko tek postimi i fundit
61 21,488
 
Ndihme (Temė me shumė faqe 1 2 3)
thirsty
15-11-2018 20:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 1,896
 
Fshatari
11-11-2018 07:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 661
Post
Luna1
03-11-2018 15:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,361
 
Mendim (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Dredhza
27-10-2018 13:04
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
40 2,581
 
Elsi
25-10-2018 15:28
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
34 2,007
Arrow
Robbery
25-10-2018 10:25
nga ina caushaj Shko tek postimi i fundit
17 10,277
 
ilirifcb
24-10-2018 16:04
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
5 712
 
ana710
24-10-2018 05:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 3,875
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 328 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur