Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
thirsty
19-10-2018 12:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
36 1,781
 
thirsty
16-10-2018 07:24
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
138 10,511
 
Bad_Teacher
15-10-2018 15:59
nga Venom Shko tek postimi i fundit
11 799
 
Smokkie
14-10-2018 22:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 864
Lightbulb
Illyriaaan
12-10-2018 14:23
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
57 3,180
 
thirsty
11-10-2018 11:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
167 7,030
Arrow
Robbery
04-10-2018 20:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
218 29,191
 
Kastrioti1443
29-09-2018 09:21
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 1,019
 
ilirifcb
24-09-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 1,444
 
thirsty
23-09-2018 06:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
11 915
 
ilirifcb
16-08-2018 21:28
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
6 1,033
 
ilirifcb
19-07-2018 21:07
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 790
 
HTFengineer
29-06-2018 15:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 2,261
 
Mandi
20-06-2018 20:38
nga Lea Shko tek postimi i fundit
12 2,255
 
Hawk
12-06-2018 21:11
nga Eden Shko tek postimi i fundit
104 13,188
 
Miti
20-05-2018 11:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 3,432
 
Neli
11-05-2018 18:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
14 2,881
Smile
Lemza0
09-02-2018 16:09
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
67 33,465
 
Alkoma
10-01-2018 10:30
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
46 6,315
 
3d1
04-01-2018 17:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
39 4,243
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 328 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur