Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Onyx
03-01-2018 16:46
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 1,151
 
azemi1
19-12-2017 14:02
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
3 1,548
Question
mia@
13-12-2017 12:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
32 4,937
 
_MALSORI_
06-12-2017 19:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 1,485
Lightbulb
Robbery
15-11-2017 13:49
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 2,040
Post
Bujar
13-11-2017 22:18
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
2 1,151
 
drague
13-11-2017 22:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
188 12,760
 
Leaf
24-10-2017 19:24
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
70 8,271
 
Robbery
21-10-2017 14:57
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
48 5,238
 
lonely_lion
18-10-2017 16:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
6 1,920
 
sky cinema
15-10-2017 00:11
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
29 4,886
 
nikmuk
27-09-2017 08:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 2,152
 
SystemA
29-08-2017 11:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 1,556
 
Akrepi
19-08-2017 21:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
17 2,099
 
Onyx
14-08-2017 22:06
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
63 6,435
 
endrraime
11-08-2017 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 4,608
 
endrraime
04-08-2017 15:09
nga Eden Shko tek postimi i fundit
66 7,520
 
endrraime
04-08-2017 11:02
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
2 1,197
 
endrraime
02-08-2017 21:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 1,105
 
Hello Kitty
30-07-2017 09:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
366 72,203
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 328 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur